Pozycjonowanie stron by Dworzynski.pl | Specjalista SEO
Szukaj w Google
           
  KONTAKT
   

Monitoring pozycji
Pozycjonowanie stron by Dworzynski.pl
  Pozycjonowanie stron w oparciu o monitoring pozycji, pozwala na interwencję w przypadku ... »
 


O MNIE |
Słów klika

Moją przygodę z komputerami rozpocząłem już 9 lat temu. Przez cały ten okres poznałem wiele dziedzin związanych z informatyką.

Od początku fascynowały mnie najnowsze technologie i sprzęt komputerowy, poczynając od Commodore C64, a kończąc na superkomputerach. Wtedy to nastawiony byłem głównie na rozwój właśnie w dziedzinie HARDWARE. Rozpoczęła się moja przygoda z CHIPem oraz zdobywanie coraz to nowszych doświadczeń ze sprzętem komputerowym i systemami operacyjnymi.

CHIP Multitest
Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu w praktyce, zostałem wybrany na uczestnika III edycji programu, organizowanego przez największe pismo komputerowe w Polsce - CHIP. W trakcie jej trwania, uczestnicy testowali powierzony im sprzęt oraz przygotowywali raporty/recenzje z przeprowadzonych testów.
Aktywny udział w całym przedsięwzięciu oraz zdobyte wcześniej doświadczenie, pozwoliły mi na zdiagnozowanie różnego rodzaju problemów, pojawiających się podczas użytkowana sprzętu, dzięki czemu moje wypowiedzi na forum Multitestu okrazały się pomocne dla innych i były wielokrotnie cytowane na łamach pisma.

 
Powiększ   Powiększ

DG digital expression i ID'solutions
Wraz z jego i moim rozwojem, coraz bardziej zaczynał interesować mnie INTERNET. Na początku byłem - jak każdy - tylko jego użytkownikiem. Jednak z upływem czasu coraz bardziej nabierałem ochoty by zostać jego współtwórcą. Wtedy to zainteresował mnie HTML i tworzenie stron WWW.
Wtedy także powstały pierwsze próby stworzenia grupy twórców WWW.

 

DG to podejście pierwsze, powstało kilka serwisów, m.in. www.den-bud.com.pl, www.zim2k.prv.pl, www.aleserwis.pl. Nadmiar innych obowiązków, oraz towarzyszący im brak czasu, spowodował, iż musieliśmy na jakiś czas odłożyć prace nad DG.

Podejściem drugim, oraz próbą reaktywacji poprzedniego projekty było ID'solutions. Mieliśmy i tu sporo pracy, której efektem była m.in. strona firmowa www.hovertech.com.pl.
ID'solutions również zawiesiło działalność, ze względu na obowiązki służbowe, z których żaden z nas nie chciał rezygnować - każdy w swoją stronę. Moją od dłużego czasu jest optymalizacja i pozycjonowanie stron WWW i tym razem tego będę się trzymał.


Przez całe moje życie towarzyszy mi słowo "optymalizacja".
Optymalizowałem systemy komputerowe, zwiększając kompatybilność sprzętu i oprogramowania, Optymalizowałem również sprzęt do poszczególnych wymagań jego użytkowników (od zestawów domowych po rozwiązania studyjne).
Dziś (od 3 lat) zajmuję się optymalizują stron WWW pod kątem wyszukiwarek (SEO) oraz zgłębiam tajniki i techniki skutecznego e-marketingu.

Drukuj Wstecz W górę
 
Blog ~ © 2004-2011 Dworzynski.pl