ShayTember – Challenge Accepted ?

Someday doesn’t exist. Never has and never will. There’s ony today!

It’s not about finding who you are, it’s about creating who you are.

Shay Carl rozpoczął inicjatywę na wrzesień – ShayTember.

Znajdź swój cel i go osiągnij.

Nie jest to oczywiście pierwszy tego typu pomysł, podobną akcję (szczególnie w świecie SEO) można było obserwować lub do niej dołączyć razem z Mattem Cutts’em30 day challange. Jako że nie jestem szczególnym fanem Matt’a Ściemniacza, nie byłem „so excited to join” …

Shay to coś innego. Śledzę kolesia od dobrych kilku lat (chyba ze cztery) na YouTube i podoba mi się jego styl bycia, zwariowane pomysły, rodzinka… Jest też świetnym przykładem tego do czego może prowadzić odpowiednia motywacja… Najlepiej swój przykład pokazał w zajawce do ShayTember, gdzie pokazuje jak wyglądał jeszcze jakiś czas temu.

Sam byłem w szoku, gdy po kilku miesiącach nieobecności na jego kanale zobaczyłem zupełnie innego gościa, który mówił jego głosem. Może to tyle całej historii. Temat motywacji, systematyki czy celów to nie jest dla mnie nowość. Od pewnego czasu staram się podejmować różne wyzwania i pracować nad sobą zarówno pod kątem fizycznym jak i rozwoju pewnych skill’i  (nie będę wszystkiego zdradzał)

Wchodzę w to! Podejmuje wyzwanie i ustalam swoje cele na wrzesień.

Oto one:

  1. Przebiec łącznie 100km ! – Do tej pory udało mi się w najbardziej aktywnym miesiącu zrobić 80-89km… Czas wziąć się do roboty!
  2. MindMapping – wdrożyć do praktyki jako główny nawyk! – Pomysł na poukładanie myśli, lepszą organizację pracy, bardziej kreatywne i poukładane spotkania projektowe, udoskonalenie warsztatu pracy.
  3. … jeszcze nie wiem …

 

Zachęcam wszystkich do podjęcia wyzwania, nie ma nic do stracenia, można tylko zyskać realizację swoich marzeń i rozwój. Życie jest zbyt krótkie aby stać w miejscu. Już dziś możesz pomyśleć o tym co chcesz w życiu robić i zacząć to robić, no albo po prostu kreować siebie i kierować we właściwym kierunku…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *